הטיפול

לרוב אנשים פונים לטיפול כשהם מזהים בעצמם איזושהי מצוקה, מורכבות או מועקה אשר מלווה בתחושת בלבול וקושי להשאר עם הדברים לבד. במצבים אלו שיתוף של איש מקצוע מאפשר לעצור, להתבונן ולתעל בדיוק את אותו מקום קשה לכדי תהליך של שינוי נפשי משמעותי ויציב.

 

על פי הגישה הפסיכודינמית הנפש הינה מרחב פתלתל ומורכב ובמסגרת הטיפול נערכת התבוננות מעמיקה ובתנאים בטוחים, במטרה להבין את אותם מנגנונים פנימיים, קשיים, מכאובים, דפוסי ההתנהגות ותקיעויות שמחבלים בחיים, אבל גם להצליח לזהות גורמים בונים שנמצאים שם בפנים. אותה התבוננות מביאה בסופו של תהליך להתגבשות של הבנות משמעותיות המאפשרות לחיות חיים אותנטיים ומשוחררים ולבחור מתוך מודעות לאן הולכים ואיך מתקדמים.

 

הטיפול שאני מציע הינו למתבגרים ומבוגרים, פרטני או זוגי, והנושאים בהם אני מטפל הם בין היתר: משברי חיים, שינויים ומעברים, יחסים בינאישיים (משפחתיים, מקצועיים וחברתיים), קושי בביטחון ובמימוש עצמי, חסמים בפיתוח קריירה, קשיים בזוגיות או קשיים נפשיים אחרים למשל דכאון, חרדה וטראומה. כמו כן מומחה בסוגיות של זהות מינית, זהות מגדרית, התמודדות של חיים עם סוד וטיפול במצבי אינטרסקס.